EGE ŞARKÜTERİ’yi, Canip Kara ve Sümer Kara çifti olarak “Doğu Gıda LTD. ŞTİ.” ünvanıyla 1992’de Ankara’da, 2005 yılında ise Ankara Çankaya İlçesi’nde Bilkent 2 şubemizi açtık.

Yurdumuzun en lezzetli ve sağlıklı ürünlerini sunmayı vizyon edinerek, yöresel ve özellikle et süt ürünleriyle ürün çeşidimizi her geçen gün zenginleştirdik.

Yerel ve yöresel organik lezzetleri de çeşitlerimiz arasına katıp, sürekli genişleyen ürün yelpazemizi, bir telefon kadar uzağınızdan daima taze, kaliteli ve hızlı şekilde sunmayı görev edindik.

İlk günden beri taviz vermediğimiz sorumlu hizmet anlayışımız, dürüstlük ve kalite ilkelerimize gösterdiğiniz teveccühle Bilkent 3 şubemizle de 2020 yılında hizmet vermeye başladık.

EGE ŞARKÜTERİ olarak, kendine ait otoparkı olan bin metrekare üzerinde kapalı alanımızla, otuza yakın yetkin ve güleryüzlü kadromuzla, seksenden fazla yöresel tedarikçimizle, onbini aşkın ürünü, geniş çalışma saatleri aralığında siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Şimdi online siparişte de haftanın yedi günü hizmetinizdeyiz. Duyduğunuz güvene teşekkürü borç biliriz. Sizlerle birlikte, daima sağlıklı ve lezzetli günlere ulaşma dileğiyle.

Menu